Blog2019-12-17T17:15:28+00:00

Opowiastka z palcem w tle

Dzisiejszy artykuł miał mieć zupełnie inny tytuł, ale życie w ostatnim tygodniu pokazało mi zwyczajnie środkowy palec... Znacie ten scenariusz, kiedy macie terminy, plany, chcecie się wyrobić, ale fuck goni fucka? Kartki z kalendarza

2 w 1, czyli pseudobajka

Od rana przemierzałam szwedzką świątynię designu ze swoją klientką. Jeździłyśmy tam od dwóch lat w tej samej sprawie, oglądając, inspirując się, analizując, porównując, zastanawiając się, projektując, zmieniając zdanie, robiąc wyceny i przerabiając kolejne układu funkcjonalne - dwa lata pod tytułem PROJEKT KUCHNIA.

Jak dostać się na architekturę?

Jakiś czas temu zadzwonił do mnie stary znajomy z profesjonalnym pytaniem: - Co ty tam studiowałaś? I jak się tam dostać? I zaczęła się rozmowa. Wspomnienia wróciły i bardzo szybko przypomniałam sobie, że akurat ja jestem dobrym przykładem na to, jak się NIE przygotowywać do egzaminów wstępnych.

Co z tymi plakatami?

Projektowanie architektury wnętrz czy grafiki to takie zajęcie, w którym tworzone są optymalne rozwiązania estetyczno-funkcjonalne na podstawie oczekiwań i potrzeb klienta. A co jeśli twórca chce być jednocześnie odbiorcą i nadawcą? ZNACIE TO UCZUCIE, JAKBY W UKŁADANCE NIE BYŁO KILKU PUZZLI? Wtedy pojawia niedosyt. Mnie w sensie zawodowym

Zapytaj o swój projekt

CZEGO POTRZEBUJESZ?

Współpracuję zarówno bezpośrednio, jak i zdalnie. Każdy temat to też odrębna historia, dlatego projekty wyceniam indywidualnie. 

Zapraszam do INOUT.

Dzień dobry

Serdecznie ZAPRASZAM do wizyty na blogu.  Artykuły będą pojawiać się regularnie.

Masz pomysł na wpis? Wszystkie sugestie dotyczące przyszłych tematów mile widziane.

Ostatnie posty